Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bilet elektroniczny na praktykę on-line

Bilet praktika.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 120,00 zł 120.00
ilość szt.

Opis

Praktyka grupowa on-line „Uzdrawianie ciała”

5 kwietnia godzina 10:00 - 11:00

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Najczęściej ludzie zwracają się do Siergieja Łazariewa z problemami dotyczącymi zdrowia. Niestety niemożliwe jest udzielenie pomocy każdemu. Aby człowiek mógł pomóc sobie sam, konieczna jest nie tylko znajomość teorii, ale też praktyka. Dlatego Pan Siergiej stworzył praktykę, która pomaga utrzymać harmonijny stan wewnętrzny, rozluźnić się, poczuć spokój i lekkość w duszy, uwolnić się od negatywnej energii i blokad w ciele, przywrócić prawidłowe funkcjonowanie całego naszego organizmu.

Wszystko jest ze sobą powiązane. Źródłem problemów zdrowotnych jest nasz stan wewnętrzny. Jeśli codziennie doświadczamy negatywnych uczuć, bólu, stresu, uraz, zdenerwowania, to w całym ciele następuje zakłócenie naturalnego funkcjonowania, powstają blokady, nasilają się choroby przewlekłe i pojawiają się nowe. Aby pomóc swojemu ciału, trzeba nauczyć się świadomie oczyszczać się z negatywnych energii, rozluźniać się, dystansować się od codziennych problemów oraz napełniać się energią miłości i radości. Nasz organizm jest zdolny do regeneracji i samoregulacji. Dzięki tej praktyce będziemy mogli zharmonizować stan swojej duszy i ciała, a także nauczyć się lepiej odczuwać procesy zachodzące w swoim ciele.

W celu umożliwienia udziału w praktyce uczestnikom z różnych krajów, medytacja zostanie nagrana przez Pana Łazariewa wcześniej i przetłumaczona na różne języki w postaci napisów. Później, aby wzmocnić wspólny rezultat, Pan Siergiej weźmie udział w praktyce wraz ze wszystkimi uczestnikami. Pozwoli mu to w pełni zanurzyć się w procesie pracy i wspierać wspólny stan uczestników.

Wspólna praca grupowa wytworzy potężną energię strumienia łączącego siły wszystkich uczestników, co pozwoli każdemu osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Nagranie praktyki nie będzie dostępne w sprzedaży. Wszyscy uczestnicy będą mogli oglądać nagranie na stronie transmisji przez 10 dni - do 15 kwietnia godziny 24:00.

Udział jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!
Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu:

Ważne informacje!

Wysyłka biletów nie będzie się odbywała automatycznie, tylko w ciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty.

Bardzo prosimy nie łączyć zakupu biletu z zakupem książek czy płyt!

Jednoczesne oglądanie praktyki z kilku komputerów/urządzeń używając tego samego linku (biletu) nie jest możliwe.
Jeden bilet odpowiada jednemu indywidualnemu linkowi, po kliknięciu na który przechodzimy do strony z transmisją praktyki.
Jeśli chcemy kupić więcej niż jeden bilet, trzeba przejść przez proces zakupu tyle razy, ile biletów chcemy kupić.

Po umieszczeniu biletu w koszyku i przejściu do kasy prosimy o wybranie opcji „Gratis - bilet elektroniczny - 0,00 zł”  i naciśnięcie przycisku „Zamawiam”.

Kupując bilet w ostatnich dniach przed praktyką i chcąc uniknąć nieporozumień i problemów technicznych, bardzo prosimy o wybranie jednej z tych opcji:

- dokonać wpłaty poprzez mBank, wtedy jest ona natychmiast widoczna na naszym koncie, bo też posiadamy konto w mBanku

- posiadając konto w innym banku niż mBank, po zrobieniu wpłaty przesłać nam potwierdzenie na mail: biuro@diagnostykakarmy.pl

- wybrać opcję PayU (szybkie płatności).

Dołącz do nas 5 kwietnia o godzinie 10.00!

 

Opinie o produkcie (19)

19 stycznia 2020

Ja mam konto w tym samym banku, to jak mogę zapłacić, dlaczego to jest problem ?

19 stycznia 2020

Dzień dobry, nie ma żadnego problemu przy opłacie w mBanku. Chodzi o to, że jeśli ktoś kupuje bilet w ostatnich dniach i ma konto w innym banku niż my, to przelew nie zdąży do nas dotrzeć na czas, dlatego prosimy o wysłanie potwierdzenia dokonania przelewu lub wybranie opcji PayU (szybkie płatności). Ponieważ ma Pani konto w tym samym banku, co my, Pani ten problem nie dotyczy.

20 stycznia 2020

Czy jest możliwość odsluchania tego wydarzenia w innych godzinach?

20 stycznia 2020

Wszyscy uczestnicy będą mogli oglądać nagranie praktyki na stronie transmisji przez tydzień.

23 stycznia 2020

To kluczowe w wielu nurtujących każdego człowieka myśli i zdarzeń.Polecam

25 stycznia 2020

oplacilam 24.. kiedy i gdzie przyjdzie ten link

25 stycznia 2020

Bardzo prosimy uważnie czytać wszystkie informacje na tej stronie. Wysyłka biletów nie odbywa się automatycznie, wysyłamy każdy bilet ręcznie na mail podany przy zamówieniu, w ciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty. Mamy dużo Uczestników. Prosimy się nie martwić, wszystkie zamówione bilety zostaną dzisiaj wysłane.

25 stycznia 2020

Witam. Niemam możliwości uczestniczenia jutro o 10h-11h Czy odsłuchanie w godzinach wieczornych przyniesie taki Sam effekt ??

25 stycznia 2020

Dzień dobry, wartość praktyki polega na pracy grupowej, o czym jest napisane wyżej. Niemniej jednak samodzielna praca w innych godzinach, słuchając praktyki też przeniesie rezultat - właśnie po to nagranie jest dostępne przez tydzień.

26 stycznia 2020

jeszcze nie dostalam linku.. juz sie martwię..

26 stycznia 2020

wszystkie zamówione i opłacone bilety zostały już wysłane. Gdyby nie znalazły się w otrzymanych wiadomościach, prosimy o sprawdzenie folderu Spam - nie wiemy dlaczego, ale często tam trafiają. Prosimy też o kontakt z nami na mail: biuro@diagnostykakarmy.pl i wtedy wysyłamy bilet ponownie.

26 stycznia 2020

Czy szkolenie bedzie odtworzyc mozna odtworzyc w innych dniach ? Czy po 26 tym nie bedzie juz dostepne ?

26 stycznia 2020

Wszyscy uczestnicy będą mogli oglądać nagranie na stronie transmisji przez tydzień, używając biletu elektronicznego, który otrzymali na mail.

26 stycznia 2020

Ile będzie spotkań i w jakich termonach, czy zawsze w niedzielę,czy jeszcze można wykupić bilet na następne spotkania

27 stycznia 2020

Nie mamy harmonogramu spotkań, ale planujemy, że praktyki będą się odbywały co miesiąc lub co dwa miesiące - zawsze w niedziele, bo ten dzień odpowiada większości. Na razie nie ma możliwości kupienia biletu na kolejne spotkania, prosimy o zapisanie się na nasz newsletter, wtedy będzie Pani na bieżąco otrzymywała wszystkie ważne informacje. Pozdrawiamy serdecznie, wydawnictwo Satja Juga

31 stycznia 2020

Czy jest możliwość odsłuchania nagrania? Proszę o wskazówki co należy zrobić.

31 stycznia 2020

Tak, nagranie praktyki jest dostępne na stronie transmisji do niedzieli godz. 24:00. Jeśli kupowała Pani bilet, to należy kliknąć w link z biletem - i zostanie Pani przekierowana na stronę transmisji. Jeśli nie - trzeba kupić bilet.

19 marca 2020

a jak wplacic z zagranicy, bo moje platnosci payu blokuje???

19 marca 2020

Dzień dobry, proszę skontaktować się z nami na mail: biuro@diagnostykakarmy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl