Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Praktyka grupowa

Praktyka grupowa

Każdego dnia do Pana Siergieja Łazariewa przychodzą listy z prośbami o prywatną wizytę lub konsultację. Dlatego Autor postanowił stworzyć nową formę pracy nad sobą w postaci praktyki grupowej, która będzie się odbywała on-line.

Wspólna praca grupowa wytworzy potężną energię strumienia łączącego siły wszystkich uczestników, co pozwoli każdemu osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Regularność takich praktyk pomoże uczestnikom krok po kroku poprawić swój stan wewnętrzny, wypełnić się energią witalną i osiągnąć wyznaczone cele.

Aby naprawdę polepszyć swoje życie, zmienić siebie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, trzeba regularnie poświęcać czas na swój rozwój. Właśnie praktyka i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu pozwalają na prawdziwy rozwój i prawdziwy postęp.

Pan Siergiej opracował kilka technik medytacyjnych dotyczących najważniejszych dla każdego człowieka tematów. Za pomocą medytacji uczestnicy praktyki będą mogli zanurzyć się w swoim wewnętrznym świecie, uspokoić umysł, całkowicie skupić się na swoich uczuciach i odczuciach, przepracować najważniejsze sprawy i powrócić z medytacji już w odnowionym stanie.

W celu umożliwienia udziału w praktyce uczestnikom z różnych krajów, medytacja zostanie nagrana przez Pana Łazariewa wcześniej i przetłumaczona na różne języki w postaci napisów. Później, aby wzmocnić wspólny rezultat, Pan Siergiej weźmie udział w praktyce wraz ze wszystkimi uczestnikami. Pozwoli mu to w pełni zanurzyć się w procesie pracy i wspierać wspólny stan uczestników.

Bardzo ważne jest to, że efektywność takiej nowej formy pracy nad sobą polega na jednoczeniu ludzi we wspólnej pracy grupowej w odpowiednim czasie razem z Panem Łazariewem. Właśnie dlatego nagranie praktyki nie będzie dostępne w sprzedaży. Natomiast wszyscy Uczestnicy, którzy zakupili bilet, będą mogli oglądać nagranie na stronie transmisji przez 10 dni.

Siergiej Łazariew o sensie i korzyściach praktyk grupowych

YouTube

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl