Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Człowiek przyszłości

człowiek przyszłości

 

Szanowni Czytelnicy, ponieważ wielu pyta o kolejną serię książek "Człowiek przyszłości", odpowiadamy na Wasze pytania.

Seria książek „Człowiek przyszłości”  jest poświęcona praktycznemu zastosowaniu badań opisanych w cyklu „Diagnostyka karmy”. Jaki powinien być człowiek przyszłości? Jakie cechy musi posiadać, jak powinien odnosić się do świata i do samego siebie? W tej serii znalazły się praktyczne porady, realne historię z życia, odpowiedzi na pytania Czytelników i wiele innych ważnych i pożytecznych informacji obejmujących wszystkie poziomy ludzkiego życia.  


Seria składa się z siedmiu książek:

 

1. Człowiek przyszłości. Pierwszy krok w przyszłość

2. Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców. Część 1

3. Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców. Część 2

4. Człowiek przyszłości. Odpowiedzi na pytania

5. Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców. Część 3

6. Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców. Część 4

7. Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców. Część 5

 

 Recenzja książki „Człowiek przyszłości. Pierwszy krok w przyszłość”, napisana przez dyrektora handlowego targów książki i centrum kongresowego ESO-TEAM w Niemczech Aleksandra Dona

  Są dobre książki i są bardzo dobre książki. Są bardzo dobre książki i są wspaniałe książki. Są też perły w morzu książkowego świata. Taką perłą jest książka Siergieja Łazariewa. Autor zapoznaje nas ze swoją pracą, opowiadając o licznych spotkaniach z pacjentami, o badaniach, o tym jak można ustalić przyczynę choroby i udowadnia to faktami.

 Sensacyjna metoda Łazariewa, jego jasne spojrzenie na rzeczy i bezlitosna szczerość dla wielu Czytelników będą inne niż te, do których przywykli, a wręcz niewygodne. Na początku nas to szokuje i zmusza do zastanowienia. Niespodziewanie dla siebie zaczynamy rozumieć, że ponosimy kolosalną odpowiedzialność nie tylko za siebie, lecz także za swoje dzieci i bliskich, a nawet za cały otaczający świat.

 Od swoich Czytelników wymaga bardzo wiele. Każda strona jego książki zawiera więcej informacji, więcej przykładów z życia i więcej impulsów niż cała książka innych autorów. Pan Siergiej pisze w stylu opowiadania, swobodnie, prosto, bez profesjonalnej terminologii, bez rozbudowanych zdań, dzięki czemu jego słowa i wyjaśnienia prawie niezauważalnie – tak jakby mistycznie – wpływają na światopogląd Czytelnika, pomagając mu się zmienić.

 Mogę dać tylko jedną rekomendację – czytajcie książkę Siergieja Łazariewa. Nigdzie nie znajdziecie więcej informacji i potencjału dla własnego rozwoju, zdrowia i pomyślności oraz dla rozwoju i zdrowia Waszych dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl